O nas

ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ON-LINE!

Po pierwsze jesteśmy nauczycielami języka angielskiego, bo to kochamy, a nie dlatego że musimy!

Nauczanie jest naszą pasją, wspieramy się w pracy wymieniając doświadczeniami i tworząc miejsce, w którym nie tylko ciężko pracujemy, ale też z przyjemnością spędzamy czas. Jesteśmy zespołem, do którego zapraszamy naszych uczniów. Uczmy się razem, bo angielskiego można się uczyć całe życie; podobnie jak rozwijać kompetencje nauczycielskie. To od naszych uczniów najwięcej się uczymy – bazujemy na latach doświadczeń, ale to właśnie dzięki Wam wiemy jak skutecznie uczyć 🙂 Wciąż się rozwijamy i do tego samego zachęcamy Was 🙂

Efektywna nauka angielskiego to cel, który sobie stawiamy.

Dyrektor Metodyczny

Mgr Jolanta Bilska-Rydzińska
Dyrektor Metodyczny

Kraje anglojęzyczne i sam język angielski to moje zainteresowania od wielu lat. Dzięki studiom filologicznym i translatorycznym stały się także obszarem moich działań zawodowych.
Jestem nauczycielką języka angielskiego oraz egzaminatorem z języka angielskiego, wpisanym na listę egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.
Od ponad dwudziestu lat uczę w liceum i przygotowuję młodzież do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W pracy wykorzystuję doświadczenie zdobyte podczas egzaminowania, a także podczas licznych szkoleń. Nic nie zastąpi jednak doświadczenia, które zdobywam na co dzień pracując z młodzieżą, poznając jej potrzeby oraz style uczenia się. Jego owocami są indywidualne podejście i dostosowywanie programu nauczania do możliwości moich uczniów.”

W English Corner odpowiedzialna m.in. za przygotowanie kursów maturalnych, kursów FCE oraz CAE. Prowadzi kursy dla młodzieży i dorosłych.

Dyrektor Metodyczny

Mgr Wioletta Święcicka
Dyrektor Metodyczny

Wierzę, że nauka języka obcego jest jak odkrywanie nowych lądów. Dlatego robię wszystko, by moi uczniowie pokochali język angielski  i wraz ze mną odkrywali jego zakątki, wciąż czując niedosyt. Jestem lingwistką  i pasjonatką języka angielskiego. Od ponad 20 lat uczę młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przez wiele lat współpracowałam największymi szkołami języka angielskiego w Warszawie. W pracy z dorosłymi słucham uważnie ich potrzeb językowych i przygotowuję kursy skrojone na miarę, po angielsku tzw. tailor-made courses. W ostatnich latach specjalizuję się w przygotowywaniu młodzieży do egzaminu ósmoklasisty.
Prywatnie jestem mamą dorosłych już bliźniaczek. Kocham morze, interesuję się rękodziełem, fotografią i naturalną pielęgnacją.”

W English Corner odpowiedzialna m.in. za program przygotowujący do egzaminu 8-klasisty, prowadzi kursy dla młodzieży i dorosłych.